Николай Александров коментира напрежението, което меко казано витае межди Сектор Г начело с Иван Велчев – Кюстендилеца, и Христо Янев. Александров говори по “Дарик Радио”, като заяви, че такива неща трудно имат добър край. И все пак даде позитивен пример с транспаранта против Наско Сираков и паралелната шампионска титла на Левски.
„Реално “червените” ще стартират новия сезон – така дългоочакван, най-вече заради връщането у дома – на новата “Българска армия”, празнично настроение, очакване, с трепет. Всичко това ще започне все пак с някаква форма на напрежение между Сектор Г и треньора на “червените”, което като цяло не е добре – знаем, че тези неща трудно имат добър край”. Но пък ако трябва да дам пример – Левски стана шампион под един огромен транспарант против собственика“, коментира Николай Александров.
