Ники Александров подкрепи решението на Христо Янев този път да пусне относително титулярен състав срещу Левски. Припомняме, че на предишното дерби Янев игра с експериментална единайсеторка срещу “сините” заради факта, че вечното дерби бе между полуфиналите с Лудогорец за Купата на България.
Сега, в сряда, за ЦСКА предстои финал за Купата срещу Локомотив (Пловдив), а Ники Александров коментира темата в рубриката “Бутонките” в ютюб канала “dsportbg”.
„Какво ще им стане на тези, че играят няколко дни преди финала. Някой ще кажат “защо не ги запазихме”. Защо да ги пазиш? Какво ще им стане. Играят днес – след няколко дни играеш пак. Какво толкова – голяма работа! Това не е никакъв проблем“, заяви Николай Александров.
