Георги Илиев-Майкъла съвсем резонно остана разочарован от видяното при равенството между ЦСКА и ЦСКА 1948. Двата тима завършиха 1:1, а Майкъла заяви пред “Тема Спорт”, че “червените” ще имат проблеми в във финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив), ако играят по този начин.
„В последните 10-15 минути ни надиграха тотално, а преди това имахме предимство в двубоя, но не съумяхме да обърнем резултата. Но нормално, това ни е нивото. Мен ме притеснява, че ако и срещу Локомотив Пловдив във финала за купата покажем такава игра, ще имаме проблеми, и то сериозни.
Да, имахме петима наказани за този двубой с ЦСКА 1948, но това не е оправдание. Както и цикълът сряда – събота. Само Господ ни спаси да не загубим мача. Първото полувреме бе безпомощна история, последните минути на мача също. Сега срещу Левски трябва да се вдигнат и да спечелят за самочувствие преди финала за купата“, заяви Майкъла.
