Администраторът на една от най-големите и влиятелни “сини” фейсбук групи “С Левски до края!” – Слави Борисов, заговори за участие на Левски в груповата или така наречена вече основна фаза на Шампионска лига.
Борисов определя “сините” като сработен отбор и е на мнение, че очертаващата се стабилна селекция би могла да се окаже достатъчна за проникване сред най-големите на Стария континент.
Ето какво пише Слави Борисов:
„Може да ме обвините, че фантазирам, но мисля, че Левски, може да влезе в груповата фаза на ШЛ. ! Левски има сработен отбор и с очертаващите се нови класни попълнения, има голям шанс да влезем в групите на ШЛ!
Не сме далеч от истината! Миналата година, бяхме на крачка от елиминирането на Брага, а знаем до къде стигнаха в турнира Лига Европа! И до сега ръководните фактори и фенове на Брага, си го признават, че Левски е бил най-трудния им противник. Брага ни елиминира, с голямата помощ на съдията, който не свири чиста дузпа за Левски. Елиминирахме Сабах, който стана шампион на Азербайджан! Елиминирахме с 10 човека и израелския отбор, които също стана шампион на Израел! Така, че не подценявайте силата на Левски!“.
